Nadchodzi Thorgal: Gra Fabularna!

Mamy nieskrywaną przyjemność poinformować, że jako Dark Rabbit pracujemy obecnie nad stworzeniem oraz wydaniem gry fabularnej Thorgal

Jest to pierwsza w historii gra fabularna przenosząca świat znany z legendarnej serii komiksowej, wykreowanej przez belgijskiego pisarza Jean Van Hamme’a oraz polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego. 

Thorgal w unikatowy sposób łączy ze sobą gatunki fantasy i science fiction w mroźnym, pełnym niebezpieczeństw świecie Wikingów!

Nie jest to polskie wydanie obcojęzycznego tytułu, a w pełni polska gra, w której tworzeniu współpracujemy z pisarzem, Łukaszem Orbitowskim. Podczas gdy my skupiamy się na aspektach mechanicznych, Łukasz odpowiedzialny jest za opis i ogólne przedstawienie świata, w którym rozgrywają się przygody Thorgala.

Gra korzystać będzie z zasad znanych z naszych poprzednich gier – MidGuard oraz Herosi vs Horrory, ale w znacznie odchudzonej i przystępniejszej formie!

Gra fabularna Thorgal to pozycja zarówno dla wielbicieli komiksów o Thorgalu, jak i tych, którzy ich nie znają – nie wymaga absolutnie żadnej wstępnej wiedzy, a wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w podręczniku!

Więcej informacji już niebawem!

Show CommentsClose Comments

Leave a comment