Poznaj uniwersum gry fabularnej Herosi vs Horrory!

W grze fabularnej Herosi vs Horrory wcielasz się w Herosa, postać obdarzoną supermocami, należącą do Legionu Ultima. Organizacja ta walczy z Horrorami — ohydnymi istotami spoza naszego świata stworzonymi przez Kreatorów, pozaziemskich najeźdźców pragnących zniszczyć ludzkość.

Video

Ziemia, którą znasz, przestała istnieć. Hordy abominacji wylewają się przez międzywymiarowe wyrwy. Nastała nowa era, w której tylko Ty możesz pomóc ludzkości się odrodzić. Pokaż, na co Cię stać — cały świat liczy właśnie na Ciebie!

Mechanika opiera się na rzutach dwiema kośćmi dwudziestościennymi, interakcjach między nimi oraz właściwym użyciu specjalnych zasobów przez graczy w strategicznie istotnych momentach. Umożliwiają one zamianę wyników na kościach, dodawanie lub odejmowanie wartości oraz przerzucanie — a wszystko po to, by dać Ci jak największą kontrolę nad tym, co dzieje się w grze, i pozostawić jak najmniej przypadkowi. Hej, w końcu to Ty tutaj rządzisz, prawda?

Dodatkowo w Twoje ręce oddanych zostaje 10 archetypów postaci dobrze znanych z komiksów, ale jednocześnie ściśle powiązanych ze światem gry — mocno inspirowanym pracami H. P. Lovecrafta oraz takimi tytułami jak Hellboy, Pacific Rim, Justice League Dark czy The Boys. Wśród dostępnych klas znajdziesz m.in. superżołnierza, symbionta, ezoteryka, wynalazcę czy cyborga. Duży wybór cech specjalnych oraz, rzecz jasna, supermocy pozwoli Ci na wykreowanie postaci inspirowanej znanym superbohaterem. Oczywiście możesz też stworzyć zupełnie nowego i oryginalnego bohatera lub bohaterkę — wszystko w Twoich rękach!

Chcesz wcielić się w superbohatera? Nie ma problemu – przygotowaliśmy wersję Demo, dzięki której z marszu możesz zanurzyć się w uniwersum gry Herosi vs Horrory! Zawiera ona gotowe postaci, wprowadzenie do gry, gotowy scenariusz i niezbędne do jego rozegrania zasady.

Od przeistoczenia się w Herosa dzieli Cię jedno kliknięcie w przycisk poniżej. Nie czekaj. Twój czas nastał.

Download demo
Show CommentsClose Comments

Leave a comment