Aktualizacja stanu prac nad Herosi vs Horrory – maj 2023!

Nastał początek maja, dużo się ostatnio u nas dzieje, a w tym wszystkim zapewne zastanawiacie się co z Herosi vs Horrory? Otóż dzieje się dużo! 

Czas więc na porządną aktualizację!

  • Jeżeli chodzi o zawartość gry, to część opisu świata jest skończona w 85%. 3 z 5 przygód są gotowe, 2 są redagowane, a wszystko po to, by jak najlepiej oddawały ducha tego uniwersum.
  • Jeżeli chodzi o zasady – wszystkie klasy postaci, razem ze swoimi atutami, są już gotowe. To samo tyczy się magii, oraz ekwipunku. Zasady są już kompletne, a obecnie trwa szlifowanie językowe pod kątem stylistyki i klarowności – pragniemy przekazać Wam maksimum treści w taki sposób, aby można było szybko się doczytać interesujących Was fragmentów. Jednocześnie, mając w pamięci podstawy dobrej ekonomii języka, chcemy, aby całość była przyjemna i lekka. 
  • Grafiki są w toku, mamy nowych artystów na pokładzie. Layout graficzny jest już dopracowany, co znacznie ułatwi nam skład – wiele wniosków udało się naw wyciągnąć z uwag dotyczących naszej wersji Demo. Ogółem, wszystko idzie w dobrym tempie, a na pewno o wiele sprawniej niż przy MidGuard, więc wrześniowy termin realizacji zdaje się pozostawać niezagrożony!

Więcej informacji niebawem!

Show CommentsClose Comments

Leave a comment