Thorgal RPG – Limitowana okładka

Podczas każdej z naszych zbiórek oferujemy coś dla kolekcjonerów, więc i tym razem nie może być inaczej!

W trakcie kampanii na platformie Gamefound podręcznik główny do gry fabularnej Thorgal dostępny będzie w dwóch wersjach, różniących się okładką — standardowej, z grafiką autorstwa Freda Vignaux, oraz limitowanej, ozdobionej grafiką niezrównanego Grzegorza Rosińskiego.

Podręcznik z okładką w wersji limitowanej dostępny będzie jedynie podczas kampanii i nie będzie możliwości zakupienia go później.

Przygotowaliśmy dla Was kilka progów do odblokowania w trakcie kampanii (ale jeszcze ich nie ujawniamy 😉 ). Część z tych progów będzie w fizyczny sposób poszerzała zawartość podręcznika głównego (zarówno w wersji standardowej, jak i limitowanej), a wspierając nas w trakcie kampanii otrzymasz je wszystkie w formie drukowanej!

A co po kampanii? Jak wspominaliśmy, podręcznik z okładką limitowaną będzie niedostępny, ale podręcznik w wersji standardowej — jak najbardziej! Jedyną różnicą będzie jego objętość, ponieważ egzemplarze dostępne po kampanii nie będą zawierały odblokowanej zawartości dodatkowej.

Show CommentsClose Comments

1 Comment

  • Pawel
    Posted 2023-05-27 12:34 0Likes

    Jedna z moich ulubiony grafik , tylko ten biały symbol zasłania za dużo.
    Moim zdaniem okładka wyglądała by znacznie lepiej bez niego , albo gdyby był mniejszy i przesunięty do narożnika.

Comments are closed.