Jomsvikings – zawartość pudełka i termin zbiórki

Oto przed Wami zawartość pudełka z grą Jomsvikings! Co więcej – zaplanowaliśmy start zbiórki społecznościowej na 11 czerwca 2024!

W grze planszowej Jomsvikings, taktycznej grze karcianej dla 1-4 graczy, możesz walczyć samodzielnie, stworzyć drużynę, lub rywalizować z innymi – wszystko ku chwale Odyna! Wybierasz najbardziej adekwatny ekwipunek do realizacji zadania, wskazujesz z którym potworem się zmierzysz, a następnie dokładnie planujesz swoje ataki w taki sposób, by jak najszybciej pokonać bestię. Walki toczyć się będą na trzech losowo wybranych planetach w ciągu trzech rund, a osoba, która zbierze najwięcej punktów chwały – poprzez zarówno pokonywanie potworów, jak i kompletowanie cennego ekwipunku – wygrywa.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na współpracę, czy postanowisz działać na własny rachunek, pamiętaj, jaki przyświeca Ci cel: musisz zrobić wszystko, aby to Twoja postać okazała się godna błogosławieństwa samego Odyna!

W trakcie kampanii będziesz mieć do wyboru dwa poziomy wsparcia – Najemnik oraz Weteran. Każda z nich zawierać będzie podstawową wersję gry wraz z wszelkimi odblokowanymi progami. Kluczową różnicę stanowić będzie sposób przedstawienia postaci na planszy. Wsparcie z poziomu Najemnika zawierać będzie wykonane z kartonu pionki wszystkich 12 postaci wraz z podstawkami, podczas gdy wsparcie z poziomu Weterana 12 figurek o wysokim poziomie detalu – wszystkie służące do oznaczania poziomu postępu na torze Yggdrasil.

Link do draftu kampanii na platformie Gamefound: https://gamefound.com/en/projects/dark-rabbit/jomsvikings

Show CommentsClose Comments

Leave a comment