Thorgal RPG – ostatni tydzień na wsparcie

Zbiórka społecznościowa na platformie Gamefound, mająca na celu wydanie gry fabularnej Thorgal opartej na serii komiksów o tym samym tytule, właśnie wchodzi w finalną fazę (link tutaj).

Do zakończenia kampanii pozostał tydzień, a sama gra przekroczyła już próg ufundowania, jednak do odblokowania pozostała jeszcze dodatkowa zawartość! Co ważne, każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć nas w trakcie kampanii, czyli do godziny 12:00 14 lipca 2023 r., otrzyma wersję podręcznika dostępną tylko na Gamefound! 

To specjalne wydanie, oprócz podstawowej treści, zawierać będzie również odblokowane progi w wersji drukowanej (wersja sklepowa, dostępna po wydaniu gry, nie będzie ich zawierała). Wśród odblokowanych dotychczas dodatków znaleźć można m.in. drukowaną, plakatową mapę Northlandu – krainy, w której rozgrywają się przygody Thorgala. 

Warto też przypomnieć o darmowym Starterze, dostępnym do pobrania w 3 językach: polskim, angielskim i francuskim (link tutaj). Sami więc możecie się przekonać, czy to gra dla Was. Starter zawiera zasady, wprowadzenie do świata i gotowy scenariusz razem z postaciami.